| Maniax a întrebat:

Cum scap de stratul gros de gresime,din zona inferioara a abdomenului? Asa numitele "patratele" se vad foarte bine,dar in partea inferioara, unde e Muscle V am un strat de grasime? cum pot sa scap de el?

2 răspunsuri:
| Andrei123654789 a răspuns:

Abdomene,genoflexiuni si alergari.

| ravendem a răspuns:

Ce prostii vorbeste ala laughing Man no sa dai niciodata jos cu abdomene genoflexiuni si alergari! eu cu 12 saptamani inaintea perioadei competitionala incep definirea! Grasimea se da in bucatarie jos sa-ti intre in cap asta in prima regula in sculptarea corpului! daca vrei sa puio muschi daca vrei sa slabesti primnul lucru trebuie sa-ti rezolvi alimentatia!