| corsoandrei a întrebat:

Buna,as dori sa stiu ce exercitii sa fac ca sa scap de acel strat de gresime de pe abdomen pentru a mi se vedea patratelele? Am facut si fac exercitii pentru musculatura abdomenului si s-a dezvoltat dar nu se vad de acel strat. Funda big grin
Scuzati categoria dar as dori raspuns rapid.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

1.Orice categorie alegi tot in acelasi interval de timp o sa primesti raspuns.
2. Daca vrei patratele munceste mult adica fa multe flotai... patratelele nu se fac in 5-10 luni.

| corsoandrei explică (pentru OnuOnulică):

Flotari? Dar ajuta la abdomen?