| mefree2fly a întrebat:

Daca faci aerobic sau fitness, si te lasi, te ingrasi? Daca da, de ce?

Răspuns Câştigător
| ruru_2913 a răspuns:

Nu este adevarat.te ingrasi doar daca mananci multe dulciuri etc.si eu am facut fitness si m-am lasat dar nu m-am ingrasat.mai alerg din cand in cand, dar asta foarte rar.e bine sa faci sport macar o jumate de ora pe zi.sa alergi e cel mai bine.dar stai linistita ca nu te vei ingrasa daca te lasi de aerobic sau fitness.pa pa :*

3 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Ce intrebare...tu pentru ce crezi ca este aerobicul sau fitnessul? pentru ingrasat?

| mefree2fly explică:

Andrei,eu ma refeream daca te lasi te fitness sau de aerobic.nu in timp ce faci.

| andreeutzaa a răspuns:

Nu te ingras dar se pune masa musculara.Din contra, cu aerobic si fitness grasul in exces se duce si asa putem sa reducem si inamica noastra numarul 1: celulita laughing