| Marius7121 a întrebat:

Daca in Spania, derbyul e Real-Barca, in Scotia e Rangers-Celtic, in Romania e Steaua-Dinamo, in Anglia e Liverpool-Manchester de ce in Italia derby-ul e Juve-Inter? Ce cauta Inter in aceasta ecuatie din moment cele mai titrate echipe sunt Juve si Milan? Nu ar trebui sa fie Milan-Juve derbyul Italiei?

31 răspunsuri:
| Sorin987 a răspuns (pentru dan1989):

Sincer m-a amuzat comentariul tau, le-ai comparat pe Juve si Torino cu Petrolul si Astra, pe Milan cu cine mai urmeaza sa o compari? Cu Branesti sau Chiajna?