| Allrc24 a întrebat:

Liverpool sau manchester united? barcelona sau real madrid? milan sau inter? celtic sau rangers? dinamo sau steaua? fundahappy

Răspuns Câştigător
| afurisita a răspuns:

Liverploo, real madrid, milan, rangers, steaua :X

4 răspunsuri:
| treideca44 a răspuns:

Manchester united, barcelona, milan, rangers, steaua big grin

| devilmilan a răspuns:

Barcelona,viata mea AC MILAN, celtic, steaua happy as mai adauga si petrolul big grin

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Pentru mine doar
STEAUA exista si atat! PUNCT

| backdowntozero a răspuns:

Ca sa raspund la intrebarea ta: liverpool, real, inter, celtic, steaua.
Si ca sa zic echipele mele preferate din campionatele astea sau altele: Manchester City/Chelsea, Deportivo la Coruna/Sevilla/Valencia, Lazio, Celtic, Steaua, Lyon/AS Monaco, Bayern, Porto. Cam astea is, poate multe din ele sunt inca de cand eram mic, dar au ramas acolo in sufletul meu. Bafta!