| Jonathan12345 a întrebat:

Dacă încep să iau creatina și mă opresc după o vreme ce se poate întâmpla?
Câte grame de creatină ar trebui să iau pe zi la 14 ani? (Dacă aveți de gând să ziceți că nu e ok la o vârstă așa mică sau chestii de genul, vă pierdeti timpul)

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Pai mereu o sa te opresti din luat creatina la perioada de definire, nu se intampla nimic, o sa fii mai definit.

3-5 grame/zi. Sa nu faci faza de incarcare, ca s-a demonstrat ca nu e nevoie de ea si ca-ti fortezi degeaba rinichii.

| dullcat a răspuns:

La 14 ani? Niciun gram...