| anonim_4396 a întrebat:

Daca sa va juca finala Cupei Romaniei Steaua - Dinamo cine credeti ca va castiga?

17 răspunsuri:
| costin_8115 a răspuns:

Sunt stelist infocat, dar la cum arata acum lucrurile steaua nu prea are sanse nici macar sa treaca de brasov sad

| Ionutz1998 a răspuns:

Steaua va castiga cu 1-0happy

| TheGrayWolf21 a răspuns:

Tin cu steaua.dar cred ca dinamo

| pisioi a răspuns:

Steauatongue

| Florin a răspuns:

Fortaza Steaua pana la moarte,au atac,au portar,au aparare,au talent, vor castiga. Dinamo, groaznic!

| Florin a răspuns:

Fortaza Steaua pana la moarte,au atac,au portar,au aparare,au talent, vor castiga. Dinamo, groaznic!

| happycolour a răspuns:

Steaua

| XK a răspuns:

Dinamowinking ii mai **** odata happy

| RazvyBoss98 a răspuns:

Eu cred ca va castiga Steaua pentru ca are atacul mult mai bun decat Dinamo, iar Dinamo are mai buna apararea decat Steaua. Funda?

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Dinamolove struck

| IceCube a răspuns:

Dinamo

| bYzZ a răspuns:

Dinamo! Cainii Rosii sigur va castiga dinamo :X

| AndreiBv a răspuns:

Fc Brasov ajunge in finala si tot ei castiga! Vei vedea! Forza Steagu!

| Ellenaaa_3207 a răspuns:

Dinamo!

| leexxx a răspuns:

Dinamo:d

| Dumytru1996 a răspuns:

Eu cred ca dinamobig grindar este doar parerea mea

| Renatostelistpanalamuarteee a răspuns:

Steaua va stigaaaaaaa 0-0 si la penalti 5-3 pentru steaua toti stelisti forta steaua forta steaua e e