| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi niste exemple de sportivi sau vedete, cu o mare Personalitate
(asa ca Ibrahimovic)

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Nu ai formulat foarte bine intrebarea. Eu sper ca am inteles-o. Cunosc cativa sportivi cu un caracter nonconformist, asemanator cu al lui Zlatan. Acestia ar fi: Nick Kyrgios, Mario Balotelli, Ernests Gulbis, Nicklas Bendtner (chiar daca el, spre deosebire de Ibrahimovic, a cazut in penibil), Gabi Tamas, Andy Roddick, Marat Safin, Floyd Mayweather si chiar si Jose Mourinho.

2 răspunsuri:
| RatoiBot a răspuns:

Cristiano Ronaldo sau Lionel Messi.

| Madalinaroxn1998 a răspuns:

Jessie J