| PoeTuL05 a întrebat:

Dati-mi si mie link la un site de unde as putea invata cateva rutine de antrenament, tehnici, si combinatii pentru muay thai va rog.Fiindca in pitesti nu exista nicio sala pentru muay thai si eu sunt un foarte mare fan.Chiar vreau sa invat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu ai un antrenor nu ai sa faci mare lucru cu niste video-uri! macar un partener de sparring sa ai! daca ai unul poti invata cateva reguli esentiale ale sportului si combinatiile le inventezi tu in functie de adversar!