| bboy98 a întrebat:

Dati-mi si mie replici smecehre cu ar fi: Asta e mersul tau sau faci misto de asfalt? laughing. cele mai multe si mai tari au fund!

2 răspunsuri:
| BuGz a răspuns:

Replici pentru a insulta pe cineva

E-dragoste

Autentificare

Nu spune prostii mereu, ci doar cand deschide gura.

Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni.

Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi.

Un om cu Iq-ul tau ar trebuie sa aiba si o voce mica.

Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.

Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?

Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid.

Cand vorbesti cu mine sa taci din gura!

Daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti.

Mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut?

Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urata?

Orice fata are dreptul sa fii urata, dar tu abuzezi de acest drept.

Hai spune-ne tot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde.

Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata...

Stiu ca nu esti prostul nimanui... dar cineva o sa te adopte odata si odata.

Ieri, te-am admirat toata ziua, la zoo.

Felicitari pentru noua ta prietena... pacat ca nu o place nimeni!

De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot.

Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?

Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor.

Cum de doi oameni asa de frumosi ca voi... au un copil asa de urat?

Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten... Dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit.

Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea... Pana nu te-am cunoscut nu credeam in Iad!

Cum trec zilele si ma gandesc ce norocos sunt... pentru ca nu esti aici ca sa mi le ruinezi.

Multumesc ca ai fost o parte din viata mea... nu stiam ce e o viata de caine pana sa te intalnesc pe tine.

Inainte sa pleci, poate ai vrea sa iei cutiul din spatele meu... probabil o sa mai ai nevoie de el.

Arati foarte bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata.
Felicitari pentru bebelus... inca nu ai aflat cine e tatal?

Prietenii tai vroiau sa faca ceva special de ziua ta... asa ca ne-am gandit sa te trimitem la culcare.

Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni? TU!

De ce intodeauna oamenii prostii au o gura mare?

Sper sa nu faci copii, ar fi pacat sa infestezi lumea cu prostia ta.

Nu imi multumi ca te-am insultat, a fost o placere.

Te ratacesti mereu in ganduri... e un teritoriu necunoscut pentru tine.

Nu ma supar ca vorbesti asa de mult, atata timp cat tu nu te superi ca eu nu te ascult.

Nu vreau sa te fac maimuta. De ce sa imi asum eu meritul pentru ceea ce ti-ai facut singur?

As vrea sa te insult, dar nu cred ca te-ai prinde.

Daca ai fi de 2 ori mai destept ca acum, ai fi un mare idiot.

Sunt impresionat, nu am intalnit niciodata o minte asa de mica, intr-un cap asa de mare.

Acum stim de ce unele animale isi manca copiii.

Scuza-ma, ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu.

Acum e un moment potrivit pentru a deveni o persoana disparuta.

Nu esti asa de idiot precum vorbeste lumea, esti mult mai idiot.
De obicei esti nebun dar ai si cateva clipe de luciditate cand esti doar idiot!

Imi vine sa-ti sparg dintii dar de ce sa te fac sa arati mai bine?

Nu incerca sa gandesti, ti-ar putea exploda creierul!

Salut! eu sunt om tu ce esti?

Nu spui mereu prostii, doar cand deschizi gura.

Mai iubesti natura, dupa ce ti-a facut?

Hai spunbe-mi tot ce stii. o sa-ti ia 10 secunde,

ieri te-am admirat toata ziau la zoo.

Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine nimeni cont/Tu!

Nu te-au ruigat niciodata parintii tai sa pleci de acasa?

Tu ai arata foarte bine pe ceva curgator...Amazon, Dunare.

Esti mereu asa de prost sau azi e o ocazie speciala?

Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?
- Ai o fata pentru radio.

- Tu reusesti sa faci pe cineva sa aprecieze linistea.

-Nu, eu nu sunt surd, te ignor doar.

-Nu te compari cu nimeni, toti sunt mai buni.

-Daca m-as cobori la nivelul tau, as da de petrol.

-Conversatiile tale sunt ca valurile marii-imi provoaca greata.

-Esti prost sau esti prost.(favorita mea)

-Nu imi multumi ca te-am insultat, a fost o placere.
Replici pentru a insulta fete

E-dragoste

Autentificare

Ai tot ce isi poate dori un barbat... muschi si mustata.

Daca nu ai avea picioare, ai mai purta pantofi? (Nu). Atunci de ce mai porti sutien?

A fost dragoste la prima vedere, daca s-ar fi uitat si a doua oara la ea, ar fi rupt-o la fuga...

Esti asa de frumoasa si ascultatoare... pacat ca nu iubesc animalele.

Ai nevoie de permis ca sa fii asa de urata?

Orice fata are dreptul sa fii urata, dar tu abuzezi de acest drept.

Ieri, te-am admirat toata ziua... la zoo.

Sscuza-ma, te-a confundat cineva vreodata cu o fata?
Te bagi singur in seama sau mi se pare mie?

Taci si mergi!

Inchide gura ca poluezi natura!

Nu vorbesc cu marmote ca tine cand devi om suna ma! Vezi poate ai de spalat niste vase si... te retin.

2. Am alergie la prosti... asa ca te rog sa ma eviti de acum inainte.

3. Esti un bou in toata regula... insa ma abtin in a-ti spune asta, nu vreau sa jignesc animalele.

4. Vezi ca bate vantul prin capul tau... nu stiam de ce imi este frig... faci curent.

5. Mai bine du-te si te spala pe cap, poate scapi de prostiile care trec prin el.

6. Nu te mai da inteligent... faci risipa de matreata.

7. Daca nu ai ce face cu timpul tau... eu zic sa te faci util, du-te acasa si spala niste rufe.

8. Cand te aud vorbind... imi vine sa vomit insa e tare pacat de mancare.

9. Daca nu esti ocupat iti propun sa te duci sa faci o vizita pana la containerul de gunoi, nu de alta, dar locul gunoiului este la cosul de gunoi.

10. Cand te-am vazut aveam o replica... insa a fugit... s-o fi speriat de fata ta.

11. Nu te chinui la o replica... ca se rupe sarma ce-ti tine urechile... de la vibratii.

12. Tara e plina de prosti, dar tu ai talentul de a fi unicat... faci cat toti la un loc.

13. Inchide gura... faci mizerie.

14. Te doare capul? vrei un masaj la tample cu un melesteu?
Cum se face ca dintre toti spermatoizi tu ai fost cel mai rapid?"

Sunt destul de draguta pentru tine sau trebuie sa mai bei? (Faci cinste?)

Scuza-ma, ai un ceas? Ca vreau sa stiu exact cand m-am indragostit de tine. (Nu mersi!)

Te cheama Gillette? Pentru ca esti perfect barbatesc. (Wroooong. Ma cheama Ovidiu)

Nu sunt cea mai draguta fata de aici, dar sunt singura care discuta cu tine. (Din pacate)

Ce mai astepti? Agata-ma! (Ma scuzi dar mi-am uitat undita acasa)

O sa ma saruti, sau trebuie sa mint in jurnal? (Minte-ma, minte-ma frumos)

Nu stiam ca exista Fat-Frumos… (Nici eu)

Stiu sa gatesc, sa fac curat, sa am grija de copii si o sa ma si angajez. (Felicitari)

Perimite-mi sa ma prezint… Sunt noua ta prietena. (Sa mori tu?)

Vino cu mine, trebuie sa te arat si prietenelor mele. (De ce?)
* Esti dulce... ca un strop de lamaie.
*Am probleme cu articulatile, in sensu' ca ma doare-n cot de voi.
*M-am saturat sa te crezi ceea ce nu esti!
*Eu sunt inceputul fiecarui pacat
*Multumesc de participare. Iti zic PA! Felicitari! Ai iesit din viata mea
*Intreab'o pe mata si zi-mi si mie, in ce pozitie se face un copchil ca tine?!
*EU respect alt nivel...nu oameni ce in momente grele isi dau refres la caracter.Sunt satula deja, prea multi jegoshi au suflete parfumate!
*• Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •
*Tu te cam joci cu focul si o sa te arzi!
*Iarta-ma dar copilul asta n-are timp de`o relatie serioasa
*sunt eu mica... da`s a draku...nu sti ce ma duce kapu
*Nu ma suporti?![/>)] Un motiv in plUs sa ramAn la fEl
*Nu fi shiret cu mine, ca te fac fundita
*M-a facut mama spartan!
*Ranesc fara intentie, n`am inger in mine
*ce ai tu acolo jos, nu e de niciun folos. Ce am eu, e dorit mereu!
*
la cate probleme faceam, metaforic, puteam fi numit matematician
*
Pentru ca fac mai mult rau decat bine, dar nu pot sa fiu bun cand ei sunt jigodii cu mine
*Te-am mirosit din prima si nu e de mirare, ca esti mai zdreanta decat presul ma-tii de la intrare!
Daca iti dau o flecma te cauta mata cu sucmarinu si nu te gaseste;
Ce anotimp e? In casa cald In cur te frig?;
Daca spune cineva Bucuresti tu ii zici s-o belesti;
In ce limba e asta Yacana Ducana;
Sau cand face cineva urat tu poti sa ii spui : Ce-ai ma mori?;
Mai iubesti natura dupa ce ti-a facut?
Maicata vara in curte spala?
Iti dau un cutit ma tai pe mine?

| zM3di3valKill3R a răspuns:

De ex: esti cel mai bun din parcare, iar parcarea ta e goala
alt ex:,, imi respiri aeru.''