| Xenoverse a întrebat:

De cand a aparut sistemul VAR fotbalul s-a stricat, ce păreri aveti?

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu VAR-ul strica fotbalul ci oamenii care folosesc acest sistem total incorect, au fost destule decizii proaste de cand s-a implementat in fotbal in mod oficial,, in Anglia au fost o gramada faze controversate analizate si mai prost de VAR, au fost multe faze care erau de VAR dar care nu au fost bagate in seama,, e un sistem perfect in fond, doar ca arbitrii nu-l folosesc la capacitate maxima(unii).

Leoneilor, meciul cu Atletico a fost intr-o maniera corecta de arbitraj, nu mai faceti pe voi ca miroase.
Fotbalul s-a stricat de cand echipe precum Barca, PSG, City au inceput sa arunce cu nemiluita, de cand Messi are salariul de 40 de milioane de euro pe an, exemplele urmeaza, acum 20 de ani nu vedeai asa ceva in fotbal.

| Xenoverse explică (pentru Drimmero):

Da corecta pe naiba, cum sa anulezi golul lui Messi care nu a fost hent.