| AlexCătălin21 a întrebat:

Ce parere aveti despre fotbalul romanesc?

8 răspunsuri:
| Florincrap a răspuns:

Nu prea buna... Plus ca din cauza fotbalului se nasc certuri si dispute aprinse.
P.S:Sau sa te apuci de handbal, ca dirigul meu.

| AlexCătălin21 explică (pentru Florincrap):

Pai asta vroiam si eu sa spun.

| Florincrap a răspuns (pentru AlexCătălin21):

Cum vrei tu.

| Vasy0105 a răspuns:

Incepe sa creasca

| BaietzashuL a răspuns:

Eu cred ca fotbalul romanesc evolueaza de la zi la zi, in bine sau in rau.

Steaua de exemplu, este o surpriza. In ultimii ani nu mai era Steaua care o stia toata lumea dar acum a renascut, se joaca altfel de fotbal " pe Ghencea ".

Dinamo este o surpriza neplacuta, nu s-au mai facut transferuri, de Europa nici nu se discuta, sunt varza, un joc urat care nici un anii 90' nu se practica laughing.

Otelul - dupa ce a luat campionatul, cu doi ani in urma, acum e la retrogradare, poate e doar un parcurs prost sau poate o fi din cauza plecarii lui Marius Stan si a Jucatorilor precum Antal, Ibeh, Salageanu.

CFR-ul - ne-a obisnuit sa joace bine si eu ii admir pentru asta, chiar daca in campionat nu se descurca, pe plan extern se vede ceva uimitor.

Vasluiul - un inceput glorios, dar s-au facut de rusine cand au luat bataie de la Botosani! laughing

Pandurii - o surpriza placuta!

| AlexCătălin21 explică (pentru BaietzashuL):

Nu stiu de ce ai ales tocmai aceste echipa care fac de ras fotbalul romanesc, sunt 0 palmares, fara traditie si nu inteleg de ce sunt atat de placute.

| tzelvi a răspuns:

Este o mare porcarie.mai bine te apuci de rugby ca sa devii un barbat adevarat!happy

| AlexCătălin21 explică (pentru tzelvi):

Aceeasi parere. Oricum, nu ma apuc de nimic.