| Chobot a întrebat:

De ce ma doare spatele cand fac abdomene?happy Mentionez ca burta aproape deloc.

Răspuns Câştigător
| ionutz03 a răspuns:

Pentru ca nu tii spatele drept cand faci abdomenewinking

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca oasele se tot misca si intre acele oase avem un lichid gelatinos e in miscare continua si nu ramane asa bine cand revine la pozitia normala a spatelui. Fa mai putine abdomene si in loc sa tii picioarele intinse le tragi putin sa nu mai simti durerea si vei vedea ca vei obtine rezultate bune, mie mi-a mers si am facut patratele in 2 luni minim.

| danyelo112 a răspuns:

Poate nu stii sa faci abdomene.ai banca speciala de abdomene?

| WeaponGirl a răspuns:

Pai depinde ce fel de abdomene faci thinking poate sa te doara ca iti indoi prea mult spatele...sau nu ai o saltea destul de groasa sub tine

| ICanSeeAll a răspuns:

Incepe mai usor si apoi tot mai mult. nu dintr-o data.

| SweetBombonik a răspuns:

Stiu dc
pentru ca tu ridic mai intai capul si apoi spatele si daca te-ai chinui sa le ridici pe amandoua odata te-ar durea abdomenul si ai slabi cu timpul