| qwest a întrebat:

De ce Steaua nu mai poarta echipamentul purtat in prima etapa cu Vointa sibiu...adica (tricou rosu cu dungi albastre si pantaloni albastri ) acum poarta tricou rosu cu dungi albastre si pantaloni tot rosi...de ce nu mai poarta echipamentul cu pantaloni albastru?

2 răspunsuri:
| Lovatics a răspuns:

Pai iti spun sincer...Steaua e cea mai idioata echipa din lumeee! Poli e cea mai tare! Poli Timisoara bate toata tara! Steaua va pica cand poli se va infuria!

| qwest explică:

Vreau un raspuns nu altceva! Dau funda!