| pilot a întrebat:

De unde pot sa imi cumpar si eu haine de la Real Madrid?

5 răspunsuri:
| paul21 a răspuns:

Salut!
Poti sa iti cumperi de pe http://www.realmadridshop.com/......fault.aspx
Tot ce trebuie sa faci este sa iti faci un cont!
Sper ca te-am ajutat! Numai bine!

| AFR81 a răspuns:

De pe site'ul oficial al Realului sau la magazinul Adidas din orasul tau sau poti scrie pe google ceva gen" haine real madrid" si gasesti acolo diferite site'uri.

| ShowTim3 a răspuns:

Cred ca poti sa comanzi de pe site-ul oficial numai stiu sigur intri acolo selectezi ce vrei, marimea + tara si codul postal si restul.
Dar sunt destul de scumpe daca le vrei de acolo si nu gasesti in Romania (imposibil ).
Te duci la o reprezentanta adidas si trebuie sa gasesti acolo.

| DanielW a răspuns:

Din madrid

| besmartbeclever a răspuns:

Din madrid. laughing