| anna753 a întrebat:

Deci as vrea sa cer un sfat, eu vreau sa fac miscare si sa slabesc si am iesit dimineata sa alerg si sunt foarte multi oameni care se uita la tine ca la felul 4 si nu stiu ce sa fac pentru ca imi vine sa renunt

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Se uita admirativ, ce ai cu ei? Si invidiosi pentru ca ei sunt puturosi. Tu nu daunezi nimanui asa ca iti vezi de ale tale. Daca ai umfla roata la masina si se uita 2 prosti la tine ce faci? Arunci pompa si ramai in drum ca te-a descoperit cineva asupra crimei?

Răspuns Apreciat de Editori
| Adry05 a răspuns:

Sa-i ignori. Ia-ti casti cu muzica si concentreaza-te pe alergat si muzica. Faci asta pentru tine, nu pentru ei. In plus, nu deranjezi cu nimic.
Oamenii se uita ciudat ca nu-s obisnuiti cu oamenii sa alerge iarna, atata tot. Sau, doar se uita gen analiza care o facem unei persoane din jur, si poate doar interpretezi tu negativ acea privire.

1 răspuns:
| anna753 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Multumesc frumos