| Lavinia7386 a întrebat:

As vrea sa slabesc vreo 3 kg, mai ales de pe abdomen. M-am gandit sa renunt cat pot la paine si dulciuri. Alerg in fiecare dimineata si seara fac abdomene. Ar da rezultate?

6 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Da, tine-o tot asa si o sa apara rezultatele. Oricum n-ai mult de dat jos
Ar fi bine sa mananci cat mananci in 4 mese pe zi, si de asemenea sa nu uiti sa bei apa

| andrw1929 a răspuns:

Desigur.tine-o tot asa!

| ONElena11 a răspuns:

In timp ar da rezultate, dar nu te astepta ca acestea sa apara peste noapte.

| Moshoo a răspuns:

Da,fara glucide:faina, paste, orez, etc.

| Vasu27 a răspuns:

Salutare Lavinia, nu stiu eu prea multe despre acest domeniu, dar ce pot sa-ti spun e ca cheia succesului se afla la tine, daca crezi in tine ca vei slabi, o sa slabesti.

| Andreii45 a răspuns:

Eu cred ca da