| Gabriel123455 a întrebat:

Dedeman.ro/ramnicu-valcea/piscina-gonflabila-easy-set-cl earview-56970/28110/p/7025672 POT UMFLA ACEASTA PISCINA CU POMPA NORMALA? PLS FAST

Răspuns Câştigător
| TheRealFantasy a răspuns:

3. Scoateti inelul gonflabil cu partea superioara orientata in sus si incepti sa-l umflati cu o pompa de aer manuala(vezi desenul 3). IMPORTANT: Pentru a preveni craparea / explozia, NU folositi o pompa cu presiune mare cum ar fi un compresor de aer. NU umflati mai mult decat este necesar. Folositi o pompa de aer manuala INTEX (nu-i inclusa).

E din manualul de utilizare pe care il gasesti pe site-ul produsului. la "documentatie tehnica".