| varcolaccc a întrebat:

Dezamagire, Spania straight face, Bravo Chile in seara asta chefuiesti da i-ați la revedere de la mondialwinking. Olanda presupun ca la fel. Din păcate Germania o sa ia campionatul presupun, dar dezamăgiri mari si surprize neplăcute sad.

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu credeam ca Spania campioana mondiala si cea mai buna tara la capitolul fotbal anul asta a devenit ciuca bataii laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si intrebarea ta e?

| NeX a răspuns:

Dezamagire Spania? Nu cred, ma asteptam exact la ce s-a intamplat, iar acum ca am scapat de nationala care juca cel mai prost fotbal, fara un sut pe poarta tot meciul, putem spune ca acest campionat mondial va fi unul frumos. Brazilia iar joaca urat si Germania e singura ca nu macina in gol dar nu cred ca va fi castigatoarea, cred ca anul acesta vom avea o surpriza care se va numi Italia ori Franta.

| Popintinio a răspuns:

Jucatorii de la Spania nu au baut cafeaua de dimineata la cat de prost au jucat si se mai oftica iniesta de ce are salariu mai mare messi decat el. M-a mira faptul ca au jucat asa prost finala : Germania- Olanda castiga Germania

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spania a jucat mizerabil în ambele meciuri, ăla n-a fost fotbal. Nici Brazilia n-a jucat cine știe ce, la nivelul lor mă așteptam să-i bată pe mexicani.