| pascalau12 a întrebat:

Dinamo mai are sanse sa o ajunga pe steaua.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil. Ştim cu toţii că Dinamo şi CFR pot reveni de la 12 puncte distanţă în doar 4 meciuri, că doar şi Borcea şi Mureşan au relaţii puternice prin LPF şi printre arbitrii.

| Chicaaau a răspuns:

Nu.Nu mai are Dinamo sanse sa o junga pe Steaua.Steaua e intr-o forma ecelenta.Sunt convins ca va castiga Steaua derbyul cu Dinamo

| Teolps a răspuns:

Normal frate..sanse sunt pana in ultimele etape..nici macar turul nu s-a terminat.ii batem in derby si ii demoralizam laughing

| CristiViezureAsmatic a răspuns:

Va rog nu va ambalati prea tare (toti stim ca e greu) dar speranta moare ultima...