| Xenoverse1 a întrebat:

Dupa extragerile la sorti din champions league, ce echipe credeti ca ajung in semifinale?

Eu care sunt fan al echipei FC Barcelona eu cred ca va rupe blestemul sfeturilor de finala si sa se califice in semifinale pentru prima oara dupa 4 ani.

PS: Fara raspunsuri de la Drimmero.

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Barcelona-Liverpool, Juventus-City si sper finala sa fie Barcelona-Juventus (cu Barcelona castigatoare). Daca nu, si un Manchester derby ar fi frumos in finala.

| Drimmero a răspuns:

Le dati scumsilor cu terenul in cap, de data asta vreau sa-i scoateti.

Barza, Liverpool, Juventus si City in penultimul act.

| MiculaSergiu a răspuns:

Fc Barcelona va castiga