| Xenoverse a întrebat:

Dupa extragerile la sorti din champions league de ieri, cine credeti ca se va califica dintre.

Real - Atletico si Monaco -Juve, eu zic ca Monaco va produce o surpriza si Atletico la fel.

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Foarte grele meciuri. La prima vedere as spune ca finala va fi Real - Juventus. Gandindu-ma mai bine, parca mai mereu Atletico a fost acolo, aproape sa castige trofeul, chiar la cateva minute si mai mereu Real i-a spulberat visele. Ar cam fi si timpul pentru ei.
Monaco e cea mai frumoasa echipa din Champions League. Asa forta ofensiva, asa fotbal spectaculos, rareori am vazut. De partea cealalta, Juventus e echipa serioasa. Au demonstrat-o cu Barcelona. Meciurile sunt extrem de dificile si mi-e imposibil sa ma pronunt. Orice se poate intampla.

| Drimmero a răspuns:

Atletico si posibil Monaco, e strans si acolo...

| Kogaion a răspuns:

Sa fim serios, e aproape imposibil sa reuseasca atat Atletico cat si Monaco sa treaca de Real si Juve. Atletico Madrid, este intr-o forma foarte slaba sezonul asta si nu mai e echipa competitiva din anii trecuti + un lot subtire si slabut. Monaco este o echipa foarte periculoasa cu jucatori buni si rapizi, dar Juventus este o echipa foarte matura cu jucatori foarte buni, care au primit doar 2 goluri in 10 meciuri de UCL si care au eliminat fara probleme Barcelona, deci e destul de greu. Eu cred intr-o finala Real-Juve, iar castigatoarea va fi Real Madrid.

| tehno125482 a răspuns:

Real madrid

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Vom vedea o finala Real - Juve.
Pe care o sa o castige Real.

Dar totusi, Atletico poate produce surpriza... bine chiar daca pana acum nu a dat de un aversar de marimea ei cu care sa isi masoare fortele ca anul trecut, cand a dat de Bayern si Barca. Si in finala de Real.

| Annonimmmmmmm a răspuns:

Juventus castiga clar...Astae sansa lor si sunt sigur ca daca va trece de Monaco nimeni nu ii va sta in cale in finala happy