| anonim_4396 a întrebat:

E bine sa faci exercitiile pana te dor muschii destul de mult?

6 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

Da asa tonifici muschii, scapi de kilogramele in plus, insa nu exagera cu prea multe exercitii din astea pentru ca nu sunt bune pentru persoanele care au probleme cu spatelehappy

| teiube a răspuns:

Nu nu e bine sa exagerezi fa cat poti cate putin in fiecare zi

| CGDclau a răspuns:

Da

| andreicelmare a răspuns:

Nu este bine deloc. din punct de federe medical asta poate duce la probleme foarte grave cu muschii funda?

| xxDudaxx a răspuns:

Nu este bine sa faci sport pana la epuizare, nu exagera cu sportul, deoarece poti face intinderi musculare, entorse ligamentare si tot felul de chestii de genul.eu spun sa faci sport, iar daca faci febra musculara nu este nicio problema, poti face in continuare sport si iti va trece, dar nu exagera si nu face exercitii prea complicate dintr-o data, ia-le pas cu pas. Succes!

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Daca le poti face corect da.