| RaduSmecheru10 a întrebat:

Este buna placa Skate Hotwheels. E buna pentru scheme si trikuri?

6 răspunsuri:
| fis a răspuns:

Depinde iti spun piesele rele care le poate avea un skate roti de plastic (nu sunt prea bune), gumele de la axe prea tari incat nu se misca cat timp te lasi pe o parte, axele subtiri, placa groasa(face skate-ul sa fie greu) cam atat :d

| vladutdobos a răspuns:

Iata un site unde poti vedea aceasta placa:
http://www.decathlon.ro/RO/skate-hotwheels-187303517/

| Sk8erLife a răspuns:

Daca esti incepator si vrei sa inveti ollie, shovit, boneless etc dar numai trickuri de incepator pe flat da e buna cat de cat dar fi sigur ca o sa-ti ia ceva mai mult decat pe o placa profesionala

| Sk8Man11 a răspuns:

Nu este buna.are un prieten si nu poti face nimic pe ea, nici ollie
uite un site de unde poti lua placi adevarate (profi):
http://www.bmxmagazin.ro/

| Sk8Man11 a răspuns:

Nu este buna.mai bine cumpara o placa profesional ''Cliche'' de exemplu de pe BMX Magazin

| Sk8boy2224 a răspuns:

Nu e prea buna, pana si RCO e mai bun dar oricum daca te apuci de tricuri ia-ti s tu ceva mai bun gen firefly sau ceva(firefly 169 ron din inter sport