| razvy717 a întrebat:

Exista sala de lupte Krav Maga in Timisoara? Ca as vrea sa incerc acest stil de lupta si am observat ca nu prea se gaseste la noi in Romania. Daca stie cineva sa imi dea detalii

Răspuns Câştigător
| Timisoara_Tatuaje_1979 a răspuns:

Http://www.facebook.com/kravmaga.timisoara dar nu am incercat, nu stiu nimica despre ei deocamdata.

2 răspunsuri:
| FlaviusAB a răspuns:

Https://www.facebook.com/pages/Krav-Maga-Timisoara/464506620286366
Scoala Bukan de Krav Maga este singura scoala din lume care preda in continuare tehnicile din Krav Maga asa cum au fost acestea concepute de catre Imi Lichtenfeld, Fondatorul acestei arte martiale.
Cursuri incepatori - relatii la telefon 0722593861, 0744297522
email - kravmaga. Timisoara@gmail.com

| FlaviusAB a răspuns:

Https://www.facebook.com/pages/Krav-Maga-Timisoara/464506620286366
Scoala Bukan de Krav Maga este singura scoala din lume care preda in continuare tehnicile din Krav Maga asa cum au fost acestea concepute de catre Imi Lichtenfeld, Fondatorul acestei arte martiale.
Cursuri incepatori - relatii la telefon 0722593861, 0744297522
sau email - kravmaga. Timisoara@gmail.com