| andreia297 a întrebat:

Hei. Am nevoie de putin ajutor! Maine,e prima mea lectie de kangoo jumps. Ideea e ca sunt putin cam grasuta si vreau sa slabesc destul de mult pana in august cand merg in tabara. credeti ca acest sport ma poate ajuta?. Si pe langa asta, ar mai trebui sa fac niste exercitii si acasa? sau sa tin un regim anume? ce ar trebui sa scot din " meniul " zilnic! dau funda! multumesc!

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

O sa te ajute cu siguranta.Bine ar fi daca ai renunta la dulciuri de orice fel, al sucuri, la mancare gen fast food.