| GergiaVale20 a întrebat:

Acum vara se apropie si vreau sa scap de acei colacei de pe abdomen care nu-mi dau pace. Am incercat tot felul de exercitii, dar nu s-a vazut nici un rezultat. Ma puteti ajuta cu cateva tipuri de exercitii mai efficiente sau niste diete care sa dea roade? Multumesc funda!

3 răspunsuri:
| armand69 a răspuns:

Lipo6

| TheWomanCat a răspuns:

1.Fitness,inot,aparate.
2.Mananca dimineata o felie fara unt cu ce vrei dar sa nu fie dulce, nu manca intre mese si de pranz o sarma, doua, iar seara incearca sa nu mananci nimic plus multa apa.O alta dieta mai severa ar fi cea cu limonada.Bea sase pahare pe zi de limonada(dar asta va fi hrana ta pe toata ziua)si o poti tine maxim o luna.Cu dieta asta slabesti garantat UN KG PE ZI.Nu ai voie sa o intrerupi, iar dupa ce vei fi ajuns la trupul dorit incearca sa mananci in continuare putin ca sa nu pui totul la loc. Sper ca te-am ajutat.

O ZI PLACUTA! happy

| SorinelF86 a răspuns:

Ce varsta, ce inaltime, ce greutate ai? ce exercitii ai facut si au esuat? cate mese si ce mananci intr-o zi normala? daca faci sport si ai o dieta echilibrata e aproape imposibil sa nu ai rezultate