| dey12 a întrebat:

happy imi puteti da niste exercitii sau orice altceva in asa fel incat sa scap de colacei de pe abdomenhappy? Multumesc ANTICIPAThappy

Răspuns Câştigător
| KrEaThYvE a răspuns:

Ca sa scapi de grasimea de pe abdomen alearga 1 ora(acumulat) pe zi, iar daca vr sa ai,, patratele,, fa abdomene.
ai grija si ce mananci. exte interzis pastele fainoase si painea, mananca multe fructe iar inainte de fiecare masa bea un pahar cu apa.o sa ai o senzatie de satietate.
daca urmezi ce am zis in 2-3 saptamani o sa ai rezultate bune funda?

1 răspuns:
| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Regim alimentar!