| Andreea051p a întrebat:

Hei TPU... cum pot sa ma rostogolesc in spate si din rostogolire sa stau in cap. Stiu sa stau in cap sa ma rostogolesc da vreau sa le unesc cumva laughing. Dau funda

1 răspuns:
| 03Didy03C a răspuns:

Buna. Pai ai putea sa te rostogolesti in spate si dupa te intorci cu fata stai in cap 2 secunde si te ridici elegant gen fata aia de la romanii au talent de aseara laughing si dupa ai putea repeta procedura! Cu placere rolling on the floor