| Swetlly122 a întrebat:

Pot obține acasă fără greutăți un fund șmecher și bombat? Sau la sala rezultatele sunt altfel?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu se compară ca atunci când lucrezi cu greutăți dar poate să arate ok și dacă lucrezi acasă constant

| Raluca591 a răspuns:

Daca lucrezi constant e bine si acasa

| Cosmin86 a răspuns:

Evident ca NU. Intrebarea ta e ceva de genul "cum conduc o masina fara sa ma urc in ea?" laughing

| Sly a răspuns:

Da, cu cateva bice...

| Simpatic a răspuns:

Vrei sa faci o noua cucerire pe net? nu intelegi ca nu de un fund bun ai nevoie in primul rand ci de putina minte, apoi ai sa te plangi ca nu stii ce propuneri indecente ai primit de la unul si altul.
Pai nu stii ce vrei, daca vrei sa fii buna trebuie sa fii si stabila psihic si sa stii ce vrei, ca daca te duci cu unul care vrea sa te tavaleasca si tu cauti iubire, iar ai sa plangi ca te-ai rusinat, saracuta happy

| AnatoliyMikhailov a răspuns (pentru Simpatic):

Haha. I love it laughing

| Simpatic a răspuns (pentru AnatoliyMikhailov):

Merci happy

| JicaContra a răspuns (pentru Sly):

Da, niste spanking o sa ii faca kurul foarte... taaaaare