| iwannabeperfect a întrebat:

Pentru a obtine cat mai repede un posterios bombat am nevoie de sala?
funda**

Răspuns Câştigător
| AriaMontgomery a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa mergi la sala, sunt exercitii pe internet care poti sa le fsci si acasa, daca te tii intr-o luna vei vedea rezultate. Nu stiu daca e adevarat sau nu, dar am auzit persoane care spuneau ca de la ciocolata multa au fundul mai mare. Si incep sa cred asta pentru ca am niste prietene care mananca in fiecare zi ciocolata si spre deosebire de mine carenu mananc deloc ele au posteriorul mai bombat....google.ro/

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de cel puțin 6 luni de zile!
Pa, pa.

| Nickname1890 a răspuns:

Daca ai niste gantere, ai putea lucra si acasa

| ma3 a răspuns (pentru Nickname1890):

Gantere?! pentru fund?! wtf?!
ai nevoie de alergat! si de exercitii speciale pentru fese.

| Nickname1890 a răspuns (pentru ma3):

Da, ce te miri asa? Iei ganterele in maini si faci genoflexiuni, fandari si alte exercitii! Alergarea nu bombea posteriorul, poate doar sprinturile. In schimb rolele sunt un exercitiu bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te-a inzestrat mama-natura, e mai greu de obtinut ce vrei tu, in afara de operatie estetica.Restul sunt surogate, si nu confunda posteriorul bombat cu posteriorul mare.

| lanadelsex a răspuns:

Nu sala, genoflexiuni. Dar muuulte.

| NeedYouNow a răspuns:

Nu neaparat de sala, ci de exercitii pe care le poti face si acasa.

| Bitzuu88 a răspuns:

Se poate face si prin sex, fara gluma acum!
Te ajut eu big grin

| Harabula_Cosmin_1997 a răspuns:

Ai nevoie de putina sala. Dar ar trebuie sa alergi macar o ora pe zi pentru a te mentine in forma. Si te'as mai sfatui daca vrei un posterior bombat sa ai o alimentatie cat mai bogata in fructe! {sper ca teám ajutat}