| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, sunt fată.
De pe la începutul lui iulie fac niște exerciții ACASĂ pentru a scăpa de grăsimea de pe coapse, însă efectiv nu reușesc să scap de ea (nu sunt grasă, am 50kg și 1.60). În schimb mai jos de genunchi arată super tonifiat și frumos. Efectiv nu știu ce să mai fac, de alergat nu am unde/când, la sală nu pot să mă duc pentru că mi-am cam consumat toți banii. Acesta este antrenamentul pe care îl fac: https://www.youtube.com/......tps?/watch
Nu știu ce să mai faaaac, începe acuș liceul și vreau și eu să port blugi strâmți...
Voi ce ziceți? (am uitat să precizez că mănânc oarecum sănătos +++ NU am coapsele groase pentru că așa are și cineva din familie, ci pentru că am avut o perioadă când efectiv mâncam ca o v**ă) =))

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. Cam slab antrenamentul, un antrenament trebuie sa dureze cam o ora, nu 17 minute
2. Ce mananci concret? NU e suficient sa mananci sanatos (si unii care vor +20kg tot sanatos mananca).

| Epickk a răspuns:

Buna!
Daca te vei tine de exercitiile astea, sigur o sa vezi diferenta.
Sunt multe fete la sala cate fac astfel de exercitii (vazute cu ochii mei)
Atata timp cat iti vei mentine o dieta (pana ajungi la rezultatele dorite), totul va fi ok!
Dupa doar sa te mentii, nimic mai mult! happy
Mult noroc si spor la exercitii, ai grija de tine! happy