| Iusty15 a întrebat:

Hei TPU,vreau sa pun un pariu sportiv, intrebare e se poate pune doar un meci pe bilet cu rezultatul final sau ma fac de cacao? Funda celui ce imi explica cel mai bine

Răspuns Câştigător
| HowdidIgethere a răspuns:

Poti sa pui 1 meci, dar din cate stiu, rezultatul e la finalul 90'+prelungirile arbitrului (ex 90+4).
Altfel nu ar putea fi si pronosticul x in meciurile eliminatorii, cum au fost optimile si sferturile.

2 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Bineinteles ca se poate. La orice casa de pariuri. Nu conteaza miza, nu conteaza nic castigul. Se poate!

| cristi966 a răspuns:

Poti sa pui, stai fara griji!