| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva numarul tuturor partidelor de la Campinatul Mondial? Absolut toate, de al fiecare meci din fiecare gupa la meciul de finala, ma intereseaza doar numarul lor.

Si inca o intrebare, daca aveti idee: Stiti cumva daca la Public Bet se poate pune un singur meci pe bilet? Ma intereseaza exact, nu vreau pareri ci vreau raspunsuri de la cineva care a incercat.

Dau funda, mersi.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

1.Sunt 64 de meciuri toate!

2.Da merge doar un singur meci pe bilet.

| alexs99 a răspuns:

1.In faza grupelor se disputa 48 de meciuri, iar in fazele eliminatorii 16 partide, in total 64.

2. Poti pune si un singur meci pe bilet.

O zi buna.