| Adrian_Dragan_2000 a întrebat:

Heii TPU, Nu sunt lamurit de ceva, In sezonul actual din europa league steaua are 7 pct pe locul 3 iar aalborg are 9 pct pe locul doi, in ultimul meci, daca steaua castiga face 10 pct si aalborg ar trebui sa nu castige cu dinamo kiev,. In cazul in care aalborg face egal cu dinamo, acestia ar face 10 pct, dar golaveraj mai prost ca al stelei, si steaua tot ar avea sanse daca o bate pe rio ave, dar la televizor, toti spun ca steaua va ramane acasa de ce?

Răspuns Câştigător
| RaraSeeDY a răspuns:

Pai draga Adrian, toate meciurile s-au jucat. Gata s-a terminat faza grupelor!
S-au jucat cele 6 meciuri! Acum sper ca ai inteles!

3 răspunsuri:
| Adrian_Dragan_2000 explică (pentru RaraSeeDY):

Aaa daaa, am avut impresia ca mai este un joc, acum am inteles

suntserios
| suntserios a răspuns:

S au terminat meciurile deja

| RaraSeeDY a răspuns (pentru Adrian_Dragan_2000):

Daca te-am ajutat poti da o fundita happy