| Bidu a întrebat:

Salll TPU,,, Voi ce credeti Intoarce barcelona rezultatul din tur 0-2 cu Milan? Castiga steaua europa league? Retrogradeaza rapidul? Dinamo prinde europa anul asta? Steaua castiga campionatul? Ce se intampla in returul de cupa in liga Spania intre Barcelona si Real Madrid meci terminat 1-1 in tur pe bernabeu? Multumesc

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Buna.

Cred in sansele Milanului. A jucat perfect pe San Siro.

Steaua sa prinda Europa League? Nuu, sunt sigur ca Chelsea o va elimina sigur.

Se va juca returul intre Barcelona Si Real Madrid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Intoarce barcelona rezultatul din tur 0-2 cu Milan? Castiga steaua europa league? Retrogradeaza rapidul? Dinamo prinde europa anul asta? " - Nu, nu, nu şi nu.

" Steaua castiga campionatul? " - S-ar putea.

" Ce se intampla in returul de cupa in liga Spania intre Barcelona si Real Madrid meci terminat 1-1 in tur pe bernabeu? " - Bate Realul şi se califică mai departe.

| RzV28 a răspuns:

1.Nu, Milan se va califica
2.Foarte greu dar nu imposibil
3.Nu cred dar din nou nu e imposibil
4.Nu nicio sansa
5.DA 100%
6.Barcelona castiga si se califica

| ѕlαѕհ a răspuns:

1. Barcelona rastoarna scorul.
2. Greu, dar nu imposibil.
3. Nu cred.
4. Nu cred.
5. Da, Steaua 99% campioana.
6. 1X (Barcelona trece mai departe).