| tudor4231 a întrebat:

Heiii am o mica problema vreau sa imi formez patratelele dar am putina burtica si din cate am inteles ar trebui sa slabesc mai intai, cum sa slabesc rapid?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| Retac a răspuns:

Trebuie sa mănânci sănătos

| tudor4231 explică (pentru Riio):

Am cam 1, 80 si vreo 67 de kg, pai cred ca o sa ma apuc si eu atunci tot asa big grin

| baru a răspuns:

Otet de mere, seminte de cia, miere!

Una luna dimineata si seara.

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru Riio):

DE CAND se fac patratelel cu abdomene?

Si muschii se lucreaza o data la 4-5 zile, doar copiii pampalai si firavi fac zilnic aceaesi grupa.

200 de abdomene pe zi = antrenament de copil pampalau si firav

Răspuns utilizator avertizat
| DomnulKat a răspuns (pentru Riio):

In primul rand nu te compari cu Cosmin86, face sala de ani buni +10, firavul de aici esti numai tu.

| DomnulKat a răspuns (pentru baru):

Imi plac leacurile tale babesti, dar sportul este ceva tabu' nu?

| DomnulKat a răspuns:

Rapid? Esti una din persoanele care vrea efecte, rezultate imediate in 2 saptamani, dar munca 0, 01%. No pain no gain fetita draga, sport, cu abdomene nu rezolvi absolut nimic, doar iti faci muschii abdominali putin mai puternici, pentru a da jos grasimea trebuie in primul si in primul rand sa alergi, faci un sport care implica tot corpul.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Riio):

Da, eu fac tractiuni cu 20 kg legate de mine ( la o greutate corporala de 92 kg ).

Si flotari la paralele ( tot corpul in aer ) tot cu 20 kg legate de mine.

Ma bucur ca un amarat ca tine imi da sfaturi laughing))

Dispari ma copil mic

| mihaialexandru8 a răspuns:

Salutare,
arunca un ochi aici www.fit4success.ro
daca crezi ca te pot ajuta cu ceva te rog sa-mi scrii.
spor