| Mariacld a întrebat:

Daca fac sport pe stomacul gol slăbesc? Ma gândesc ca daca fac acele exerciții pentru abdomenul plat inainte sa mănânc, ele isi fac efectul mai rapid pentu ca nu lucrează pentru acel strat de grăsime care se formează după ce mananc, ci doar pentru acea burtica mica..si da, stiu ca daca te înfometezi te îngrași de 2 ori mai tare atunci cand mananci dar ma gândesc ca daca ajung sa imi formez abdomenul exact asa cum vreau, o sa incep sa mananc încetul cu încetul si o sa continui sa fac exerciții dure pentru a nu se pune foarte mult peste kg... Uh, înțelegeți la ce ma refer?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De unde ai energie tu daca faci sport?
consuma si tu lapte cu ovaz dimineata ca sa ai carbo sau banane, miere, cartofi fierti, apoi se duce zaharul ramas si vei manca dulciuri multe, nu lasa organismul sa indure foametea omule

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| elemonis a răspuns:

Buna.
Iti recomand sa te uiti la urmatorul videoclip care vorbeste despre slabit intr-un mod sanatos. https://www.youtube.com/watch?v=ySOsldQa5_g&t=81s
Informatiile sunt din sursa sigura, intrucat persoana care vorbeste a studiat medicina.