| aLdu a întrebat:

Helauuu` TPU.
Ce fel de role va plac?
Care este cea mai buna firma[d role]?
Vreau sa imi cumpar alte role, dar nu stiu ce sa imi iauthinking
Aveti vreo ideee?
Sh` app daca credeti ca sunt din Bucuresti ca sa iau nu stiu ce modele, nu sunt.
Sunt din Severin.
Merci anticipat`!

Răspuns Câştigător
| Luciiii a răspuns:

Avand in vedere ca stai in severin iar eu in bucuresti nmn care nu sta in severin nu te poate ajuta dar un sfat ft bun in ceea ce priveste rolele sunt in stare sa-ti dau merg de ft mult timp pe role iar siliconul din rola conteaza pentru a vedea siliconul trebuie sa te uiti pe rola la abec cel mai bun este 9 pentru ca e cel mai mare dar eu am 7 si este ok sunt numerotate astfel 1 3 5 7 9 ca abec si ca firma este de preferat rco daca ai auzit dar cred ca ai auzit de ea sunt bucuroasa ca am putut sa te ajut love struck

1 răspuns:
| Anutzaxx a răspuns:

Eu cred ca ar tb sa-ti iei role RCO sunt foarte bune;) pe mine m-au tinut 3 ani avand in vedere ca am dat 150 lei pe ele. Daca sunt de silicon poti sa te deplasezi mai usor si fara zgomot :)). Dar alea fara silicon sunt oribile x_x.
http://www.google.ro/......tp?/search
Sper ca te-am ajutat :D