| Blindeye a întrebat:

Vreau sa cumpar o pereche de role. Vreau si eu niste modele pana in 600 lei.Imi plac sariturie si viteza. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| musickid440 a răspuns:

Eu am niste role K2 Annika Jr.
Nu le recomand decat daca esti profesionit. Merg lin si prinzi repede viteza. Costa 400 lei.
Eu sunt fata, deci modelul Annika Jr e pentru fete, insa sunt o gramada si pentru baieti, K2 fiind cea mai cumparata firma de role.

Uita-te pe internet si le vei vedea calitatea happy
Succes!

Funda? puppy dog eyes

| Blindeye explică (pentru musickid440):

Ms mult pentru raspuns dar rolele k2 pentru baieti sunt peste 800 lei.Am vazut in constanta la metro o pereche de role cu rotile foarte mari.Am vazut pe calculator un sortiment care costa 1 489 lei dar nu semanau deoarece aveau gheata mica si cuprindea doar cele doua roti din mijloc.Ma gandeam, poate stii tu vreun alt model si daca rolele agresive sunt bune.
P.S.:oricum iti voi da funda dar voiam sa stiu si alte pareri din partea cuiva

4 răspunsuri:
| me4u a răspuns:

Iti trebuie niste role de freeride daca vrei sa si sari cu ele.
Gasesti aici mai multe modele :
http://www.skates.ro/role/role-freeride

| nycu98 a răspuns:

Depinde ce fel de role vrei tu, Soft sau Hard? soft - role ushoare, moi, care se lasa klumea, f flexibile si usor de dat cu ele, iar Hard sunt cele care sa iti tin fixat picioru in ele, este si mai greu sa te dai cu ele, sunt si mai grele, si mai complicate putin, acu depinde de preferinte

eu unu in shima 6 nu as putea sa ma dau deloc, imi vine lineru pana la genunchi

| DaRcKcOry a răspuns:

Roxa.Cele mai bune!