| RyanFlame98 a întrebat:

Hell In A Cell! Va reusi Sheamus sa isi pastreze titlul in fata lui Big Show? Cm Punk il va invinge pe Ryback pentru titlul WWE? Randy Orton il va invinge pe Del Rio? Team Hell No! vor mai fi campioni dupa meciul cu Rhodes Scholars? The Miz isi va recupera centura Intercontinentala de la Kofi Kingston? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sheamus vs. Big Show - Big Show.
Punk vs. Ryback - Ryback(cu ajutorul lui cena).
orton vs. Del Rio - orton.
HellNo vs. Rhodes Scholars - HellNo.
The Miz vs. Kingston - The Miz.

3 răspunsuri:
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Da la toate! apropo, stii ca wrestling-ul nu e pe bune, nu?

| RyanFlame98 explică:

In primul rand 2rxAEjdv76 stiu ca wrestlingul nu e pe bune, e regizat si in al doilea rand NigelSan si eu cred c se va intampla asa dar as vrea ca Cm Punk, Sheamus si Kofi sa isi pastreze centurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sheamus vs Big Show=Sheamus
CM Punk vs Ryback=Ryback
Randy Orton vs Alberto Del Rio=Randy Orton
Team Hell No vs Team Rhodes Scholars=Team Hell No
The Miz vs Kofi Kingston=The Miz(asa cred)