| Fanee a întrebat:

Hello guys! Hei! Am si eu o intrebare intrebatoare : de unde gasesc sa cumpar echipamnet de bascket gen:maieu(maiou) si pantaloni scurti, in special pe cel al lui Derrick Rose poarta nr 1 si este la Chicago Bulls. ca n-am idee? Va roog. Mersi.

2 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Nu cred că vei găsi maieu cu Derrick Rose.Nu ai specificat unde locuieşti.Trebuie să existe un InterSport ceva, sau Decathlon la tine în oraş. Acolo sigur găseşti.

| Fanee explică:

Locuiesc in bucuresti