| Vectra1 a întrebat:

Hey,tpu.Am 16 ani, 56 kg, 1, 75m. M-am apucat de 2 zile de sala si as vrea sa stiu in cat timp masa musculara va creste, se vor vedea schimbari... fara steroizi si alte tampenii. DAU FUNDA(am program saptamanal facut)

Răspuns Câştigător
| Ionescu_Vlad_2001 a răspuns:

Cele mai bune rezultate le vei vedea in primele 6 luni. Dupa aprox. 3-4 luni incep sa se vada schimbari. Fa-ti cate o poza saptamanal( nu ma refer o poza de smecherie ca faci sala, ci o poza ca sa vezi schimbarile pe care le vei avea)

2 răspunsuri:
| UnBroken2016 a răspuns:

In 4 5 luni ai sa vezi niste schimbari mai notabile sa zic. Cel putin la mine asa a fost. Am luat tot ce imi trebuie din mancare, nu tu steroizi si alte rahaturi.

| ionext a răspuns:

De vazut se vede in timp de 1 luna.
totul depinde ce mananci si cum te antrenezi.bafta