| whein1991 a întrebat:

de cateva saptamani m-am apucat de sala cu un program bine pus la punct de 4 zile pe saptamana, in cat timp o sa pun masa masa musculara pe mine? Am 177cm inaltime si 68 kg.

Răspuns Câştigător
| cristif a răspuns:

In primul an daca mananci calumea pui 10-12 kile de masa musculara, 8 muschi si 3-4 grasime, dar la definire astea se vor da jos.

4 răspunsuri:
| Skc a răspuns:

In maxim o luna se vor vedea primele "patratele" iar dupa aprox. 3 luni vei arata super!

| hibrid112 a răspuns (pentru Skc):

"Aratami si mie unu care arata "super" in 3 lunilaughing(bineinteles natural).In 3-4 luni se vor vede ceva rezultate nu te astepta la minuni in sportul asta rabdarea e o calitate foarte necesara.

| Skc a răspuns (pentru hibrid112):

N-am zis niciodata ca "natural"... Poate tu asa vezi!

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru Skc):

Ce treaba au patratelele? In perioada de masa nu cred ca sunt multi cei cu patratele. Nu stii despre ce vorbesti.