| MariusForYou a întrebat:

Hey TPU.
Am o mare problema cand eram cls a7a jucam excelent fotbal.iar in clasa a8a chiar perfect.noi cls a8a mai aveam meciuri ci alte cls de a8a din alte localitate si mereu castigam si dadeam cate 3 4 goluri pe meci...dar acu nustu ce am nici preluari nu mai reusesc..inainte imi facem colegi doar din preluari.si cu dribling driblam perfect acu parca trec printo perioada neagra va rog ajutati-ma cum sami revin la normal?

Răspuns Câştigător
| Stefan3D a răspuns:

Bun, esti la pubertate, atunci se fac schimbari majore in organism si trebuie sa mai astepti o mica perioada, la fel am patit si eu anul trecut in a 8 a!