| SEBASTIANDER a întrebat:

Hey,TPU ce parere aveti de sansele echipelor romanesti? de a se califica in grupe? dinamo-metalist Vaslui-inter steaua-laskavara(sau ceva in genu laughing ) cfr- basel Cine credeti ca se va califica?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Steaua - Ekranas, Steaua se califica sigur.
Dinamo - Metalist si CFR - Basel, sanse de cca 50%.
Vaslui - Inter, nici o sansa. Numai bine!

| vladdd16 a răspuns:

Dinamo are meci foarte greu, metalist e de 6 ani la rand locul trei in ucraina si are 11 sudamericani in echipa

Vaslui are sanse dar foarte mici

Steaua trebuie sa treaca neaparat

Si cfr are meci greu cu basel

Eu cred ca Steaua si Cfr in Europa League

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca doar Vaslui are sanse minime in rest trec toate, nu fara emotii, dar trec!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua si cfr trec sigur, dinamo are sanse 75% iar Vaslui are sanse 99, 9% sa piarda.Zic eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua şi Clujul vor merge în Europa League.

| KnowEverything a răspuns:

Toate au sanse daca se pregatesc fizic. Inter? ce sa spun, daca ar fi jucat cu Chelse mai spuneai sa aiba sanse minime dar Inter nu e o echipa imposibila. big grin

Deci cred ca toate au sanse tongue