| adrili10 a întrebat:

Hey TpU daca pun la pariuri sportive 2 bilete pe saptamana pot sa devin dependent.

Răspuns Câştigător
| blackangel50 a răspuns:

Nu poti deveni dependent daca pui 2 bilete pe saptamana.

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu îţi scriu pentru funda. Te sfătuiesc ca pe un frate, că orice joc de noroc aduce dependenţă. De aceea nu trebuie niciodată să participăm la nici-un fel de joc de noroc sau la pariuri.

| Wehes a răspuns:

Am bagat la pariuri sportive si iti spun dn propria experienta ca NU creeaza depedenta!
Bagi primul bilet, il bagi pe al 2-lea, te enervezi ca pierzi si nu mai bagi 2 saptamani laughing big grin

| FitMonkey a răspuns:

Poti deveni dependent! girja mare!

| Golofca22 a răspuns:

Nu devii depedent dar sa nu exagerezi