| anonim_4396 a întrebat:

Heya` TPU happy

Care stiti sa va dati cu skate-ul?
Am nevoie de un tutorial sau niste explicatii pentru ca vreau sa ma invat sa ma dau cu skate-ul :X

Multumesc anticipat!
P.S.: Dau funditaaa love struck

3 răspunsuri:
| Foreveraloone a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=CIMtoHia164

intra pe canalul lor.Gasesti mai multe tutoriale.

| PaulSabou a răspuns:

Eu stiu sa ma dau cu placa...primadata invata sa-ti ti bine echilibru, apoi incepi cu trikul de baza ollie(gasesti pe net)si apoi cand te simti pregatit/a continua cu trikuri mai simple...de exemplu shuvit sau pop-shuvit si tot asa. multa bafta

| Burnday a răspuns:

Intra si tu pe youtube si uitate, si scrii "how to... trickul pe care vrei sa-l invetzi.