| andreea_1043 a întrebat:

Hi TPU... vreau si eu sfaturi pentru skateboard.Pentru ca as vrea sa imi cumpar si eu unu dar nu prea stiu cum este.Roti silicon, plastic. ajutati-maacrying

Răspuns Câştigător
| eueu_6070 a răspuns:

Simplu...te duci la un magazin cu skateboarde si intrebi care sunt cu roti din silicon.sau mai sigur, rotile din silicon sunt transparente si cele din plastic sunt albe de obicei...app dc iti place skateboardingul? esti fata! oare te cunoscc.de unde esti?

6 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

In nici un caz rosti de plastic, alege o placa buna si sa aive rosti de silicon.

| SickBooM a răspuns:

Ia un element deala am si eu si asa de tare mere

| andreibaros a răspuns:

Ce oamenii ELEMENT E CEA MAI BUNA MARCA.>ROTILE DIN SILICON SUNT VARZAAAAA nu poti sa faci nimicca sunt groznice rotile din uretan sunt cele mai bune...si o placa ar fi bine sa iti iei spedd demons sau element si axe la fael daca nu la un pret accesibil si un skate bun acre il am eu este Worker Skull!

| denis260170 a răspuns:

In niciuncaz nici silicon.plastic luativa uretan sunt placi profesionaleeeeee eu am de pe net deci uretan. Punct. funda?

| andreea_1043 explică:

Dar cum imi dau seama daca sunt roti de silicon sau roti de plastic