| Lu_Cosmin_1999 a întrebat:

Http://www.thinkeatlift.com/greekgod/
ce parere aveti despre programul greek god?

4 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Articolul asta este foarte prost conceput, nu am inteles nimic din el. Poate daca lasi un link cu video de pe youtube.

| Lu_Cosmin_1999 explică (pentru SiLaS):

Deci nu e un articol facut de mine, este unul pe care l-am gasit si este vorba despre cum sa cresti in masa musculara fara grasime, si in el am mai vazut ca spune ca trebuie sa faci 4-5 serii a cate 4-6 repetari si fara ajutor doar cate poti si sa faci cu greutati mari...si ce se gaseste in el e pe la sfarsitul articolului.Nustiu ce e cu el dar vreau pareri... daca e bun

| SiLaS a răspuns (pentru Lu_Cosmin_1999):

Stiu ca nu e facut de tine.In al doilea rand acesta nu este un antrenament pentru masa musculara, este un antrenament pentru forta greuate mare repetari putine. Daca el crede ca este pentru masa musculara este pe langa culturism.

| Lu_Cosmin_1999 explică:

Pareri?